Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Dostawa 0 zł już w 2 godziny!

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Podaruj piękne kwiaty, które z pewnością umilą dzień! Jest to świetny pomysł na prezent na urodziny, imieniny lub gratulacje. Wiązanka jest utrzymana w delikatnej tonacji barw, przygotowana dla osoby o romantycznym usposobieniu. Wykonana została z róż i margerytek uzupełnionych gipsówką oraz zielonymi dodatkami.

Wielkość bukietu
Mały od 5 do 7 kwiatów plus przybranie
Średni od 9 do 13 kwiatów plus przybranie
Duży od 15 do 19 kwiatów plus przybranie
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji małej.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy kwiatów

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

26.03.2021, 11:57
Autor:

Mieroszow

super obsluga polecam

23.03.2021, 15:45
Autor:

Bierutow

Dziękuję ślicznie za dostarczone kwiaty. Bukiet piękny, bardzo się podobał moje Narzeczonej. Był super dopelneniem wczorajszego wieczoru :) Jeszcze raz bardzo dziękuję.

22.03.2021, 11:39
Autor:

Jaworzno

Jestem stałym klientem i za każdym razem jestem bardzo zadowolony z usługi. Bardzo dziękuję za pełen profesjonalizm.

19.03.2021, 16:33
Autor:

Grudziądz

Świeże kwiaty, miła obsługa. Pozdrawiam

18.03.2021, 15:26
Autor:

Poznań

Kurier z kwiatami zrobił szał :) Jakość kwiatów bez zarzutu