Dostarczamy kwiaty w niedzielę!

Dzień Chłopaka

Jako prezent na Dzień Chłopaka  wybierz kwiaty i zaskocz oryginalnym pomysłem. Bukiety ze świeżych kwiatów to wspaniały pomysł na upominek na każdą okazję. Pięknie wyglądają i dodatkowo sprawiają dużo radości i uśmiechu. Zamów już dziś!

1 z 1
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet alstromerie
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet alstromerie
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet z gestem
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet z gestem
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet Dostojny
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Dostojny
135,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Urocza chwila
Zawsze darmowa dostawa!
Urocza chwila
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Niespodzianka
Zawsze darmowa dostawa!
Niespodzianka
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Kwiaty burza kolorów
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty burza kolorów
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Urok życia
Zawsze darmowa dostawa!
Urok życia
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zagubiony sen
Zawsze darmowa dostawa!
Zagubiony sen
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet Letni Wieczór
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Letni Wieczór
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Kwiaty na dzień dobry
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty na dzień dobry
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Kwiaty dla Ciebie
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dla Ciebie
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Róże herbaciane
Zawsze darmowa dostawa!
Róże herbaciane
149,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Dzień chłopaka 

Dnia 30 września swoje święto obchodzą wszyscy Panowie. Tego dnia świętować będą nie tylko Ci mężczyźni, którzy odnaleźli już swoją drugą połówkę, ale także najserdeczniejsze życzenia należy złożyć koledze z pracy, tacie, bratu, szwagrowi czy dziadkowi. Najważniejsza jest pamięć, a jak każdy z Nas wie – mężczyźni bardzo lubią być obdarowywani i czuć się ważni w dniu swojego święta mimo, że sami o tym głośno nie powiedzą. Warto zatem zapisać sobie tę datę w kalendarzu, by sprawić przyjemność bliskim właśnie 30 września.

Dzień chłopaka a Dzień Mężczyzny

Zapewne wiele z Was kojarzy zarówno taki termin jak Dzień Chłopaka jak i Dzień Mężczyzny. Są to dwa osobne święta, których daty nie pokrywają się, a mimo to niekiedy terminy te są błędnie ze sobą utożsamiane. Dzień Chłopaka, o którym wspominaliśmy wyżej Panowie obchodzą 30 września, zaś Święto Mężczyzny przypada 10 marca, zaraz po równie ważnym Dniu Kobiet. W tym miejscu z pewnością pojawia się pytanie – czym różnią się od siebie te dwa święta? Zazwyczaj rozróżnienie powinien stanowić tutaj wiek solenizantów. W marcu swój dzień obchodzić powinni dorośli mężczyźni, we wrześniu zaś młodsze pokolenie tj. chłopcy i nastolatkowie. Sytuacja jednak wygląda trochę inaczej, gdyż Dzień Chłopaka  jest zdecydowanie bardziej spopularyzowany, a więc od lat zarówno i ci młodsi jak i starsi Panowie celebrują swój dzień właśnie we wrześniu. Dzień Mężczyzny z roku na rok zyskuje jednak na popularności, a duża część Panów domaga się prezentów i życzeń także w marcu. Z całą pewnością wielu z nich (jak nie każdy :)) chciałby obchodzić swoje święto dwukrotnie. Właściwie czemu się dziwić, kto nie lubi otrzymywać podarunków i miłych życzeń więcej niż raz w roku?

Jaki prezent na Dzień Chłopaka

Kiedy nadchodzi już ten szczególny dzień każda z Was zastanawia się czym obdarować swojego mężczyznę, co podarować bratu i jaki prezent sprawić koledze z pracy czy przyjacielowi. Przedstawimy kilka pomysłów na podarunek specjalnie z tej okazji.
Na rynku możecie znaleźć wiele gadżetów z personalizowanymi napisami – koszulki, kubki, skarpetki, słodkości. Jeśli chcecie, by mężczyzna poczuł się wyjątkowo ważny tego dnia – wybierzcie coś specjalnie z jego imieniem. 
Dobrym pomysłem będą także domowe wypieki – jeśli chcecie zbiorowo obdarować kolegów z pracy (a jest ich sporo) spróbujcie wykonać babeczki z imionami. Własnoręczna robota jest zawsze wyjątkowo doceniana.
Jeśli budżet pozwala Wam na nieco droższy prezent, warto przemyśleć pomysł na prezent w postaci vouchera. Przejażdżka sportowym, wysokiej klasy samochodem; wycieczka terenowym autem po malowniczych okolicach czy rundka gokartem po torze? Opcji jest naprawdę wiele – od propozycji dla miłośników ekstremalnych sportów po pomysły dla zwolenników spędzania czasu w spokojniejszych warunkach.
Jeśli jednak czas, możliwości, dzielące kilometry bądź inne przeciwności losu nie pozwalają na zorganizowanie żadnego z powyższym pomysłów – idealną propozycją na prezent będą kwiaty. Bukiety na Dzień Chłopaka, kosze kwiatowe czy kwiaty doniczkowe – to wszystko znajdziecie w naszej ofercie a także wiele innych. Sprawdźcie koniecznie co dla Was przygotowaliśmy, zamów a my doręczymy kwiaty pod wskazany adres.

Życzenia na Dzień Chłopaka

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji na zabawne życzenia z okazji Dnia Chłopaka:
Dziś Święto obchodzi Najdroższy Chłopak,
niech los mu z kwiatków życie uplata,
niech nie da poznać żadnych
trosk i rzuci pod nogi pieniędzy stos.

*****

Dzień faceta dziś się święci,
Więc życzę Ci tego, co Cię kręci:
Full zabawy, dobrych chęci,
Niech Cię licho złe nie nęci,
"Złe" przygody niech Cię miną
Oraz troski w dal odpłyną.

*****

Z okazji Dnia Chłopaka
wiele uśmiechów, a mało złości,
jak najmniej smutków, dużo radości,
długich wakacji i moc słodyczy.
Tego Ci dzisiaj… życzy...

*****

Mężczyzno mój kochany
w dniu Twego święta
Twoja kobieta o Tobie pamięta
Życzenia serdeczne Więc składam
I moc całusów do nich dokładam!