Słodkie prezenty - Sprawdź

Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Bukiet z hortensji różowych

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

 • Zawsze świeże kwiaty
 • Produkt sezonowy
 • Dostawa kurierem DHL
Opis wersji produktu

Chcesz przekazać komuś bliskiemu coś wyjątkowego, co zapamięta na całe życie? Koniecznie wybierz ten piękny bukiet z różowych hortensji, który sprawdzi się w tej sytuacji idealnie. Te niespotykanej urody, okazałe kwiaty są strzałem w dziesiątkę jako pomysł na prezent dla każdego, kto umie docenić to niezwykłe piękno. Sekret ich wyjątkowości tkwi w rękach ogrodników, którzy pieczołowicie doglądają kwiatów i ścinają je dopiero przed wysyłką – to właśnie sprawia, że kwiaty dostarczane za pośrednictwem naszych kurierów DHL są zawsze w doskonałym stanie. Do przesyłki masz możliwość dołączyć bilecik, na którym zamieścisz własny tekst lub uniwersalne życznia. Ze względu na dostępność - kolor kwiatów może nieznacznie różnić się od tego przedstawionego na zdjęciu.

Wielkość bukietu
Bukiet składa się z ok 5 kwiatów.

Warto wiedzieć

 • Świeże kwiaty prosto od ogrodnika, najwyższej jakości.
 • Bukiet pięknie zapakowany na prezent, gotowy do wręczenia.
 • Bukiet zabezpieczony w karton przystosowany do transportu kwiatów.
 • Darmowa dostawa na terenie całej Polski.
 • Zamówiony bukiet doręczymy kurierem DHL na wybraną datę i pod wskazany adres.
 • Do bukietu możesz dodać własne życzenia.
 • Bukiety komponowane z dbałością o detale.
 • Opakowanie jest biodegradowalne. Dbasz o środowisko.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.