Słodkie prezenty - Sprawdź

Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Bukiet Letni Wieczór

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Podaruj bliskiej osobie wyjątkowo ciepły bukiet o barwach zachodzącego słońca, który przekaże Twoje pozytywne emocje. Ten piękny bukiet kwiatów złożony jest z alstromerii, gerbery, róży oraz zielonego przybrania. Wyślij kwiaty wraz z darmowym bilecikiem i spraw radość.

Wielkość bukietu
Mały od 5 do 7 kwiatów plus przybranie
Średni od 9 do 13 kwiatów plus przybranie
Duży od 15 do 19 kwiatów plus przybranie
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

12.11.2021, 17:30
Autor: Arsen

Niepołomice

Dostawa była na czas kwiatow

03.11.2021, 14:56
Autor: Dobrawa

Pierzchnica

Zdecydowanie polecam!!!!!!!!!!!

02.11.2021, 17:21
Autor: Emanuel

Olesno

dobre kwiaty i dobre ceny

18.08.2021, 17:23
Autor: Dalia

Strumień

Prześlicznie ksomponowane kwiaty zachwyciły adresata bukietu, szczerze polecam

30.07.2021, 16:37
Autor: Grażyna

Michałowo

Kwiaty wysłane ekspresowo i zgodnie z terminem

15.07.2021, 15:44
Autor: Joachim

Białobrzegi

Moje kwiaty dotarły na czas, kwiaty wizualnie ok. Ja raczej z usługi jestem zadowolony.

22.03.2021, 15:53
Autor: daniel

miejska gorka

wszystko ok. oprucz malego poslizgu czasowego

22.03.2021, 12:43
Autor: Sebastian

Legnica

Szafa gra, kwiaty super. Babcia zadowolona

22.03.2021, 11:52
Autor: Cecylka

Włocławek

Cudowny bukiet!