Słodkie prezenty - Sprawdź

30 róż z przybraniem

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Bukiet kwiatowy z 30 czerwonych róż uzupełniony zielonymi dodatkami. Do bukietu dołączany jest za darmo bilet , na którym możesz wypisać własne życzenia. Bukiet z 30 róż to fantastyczny prezent na 30 urodziny. Wiedz, że możesz wybrać inny kolor róż- jak to wykonać informacja poniżej.

Wielkość bukietu z róż
Róże w wersji krótkie około 40cm
Róże w wersji średnie około 50-60cm
Róże w wersji długie około 70-80cm
Róże na karcie produktu mają kolor czerwony. Gdy chcesz wymienić kolor na inny, zostaw informację w w boksie "Uwagi do zamówienia" w formularzu zamówienia. Dostępne kolory róż to: różowy, ecru, herbaciany. jeśli chcesz, aby bukiet z róż ułożony był w koszu. Wybierz stosowny kosz z zakładki "Dodatki do kwiatów".

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

08.11.2021, 14:45
Autor: Majka

Sokołów Małopolski

Pani na infolinii była bardzo pomocna dziękuje i polecam

09.08.2021, 11:52
Autor: Peter

Brwinów

Róże piękne. Dostawa na czas. Nic dodać nic ująć. Polecam !!!!!!!!!!

09.08.2021, 10:57
Autor: Krzysia

Sieradz

Grunt to zadowolenie odbiorcy a tu mam pewność z pierwszej ręki, że kwiaty podobały się bardzo! Dziękuję za niespodziankę jaką Państwo sprawili naszej cioci w dniu imienin. Na pewno jeszcze będziemy korzystać z Państwa usług.

03.08.2021, 16:14
Autor: Olgierd

Wisła

Bukiet, który zamówiłem na 30 rocznicę ślubu dla małżonki był przepiękny i doręczony zgodnie z intrukcją (a nie było to łatwe, gdyż jestem wymagającym klientem). Dziękuję za profesjonalne podejście do klienta. Pozdrawiam, Olgierd

29.03.2021, 13:44
Autor: Olek

Rydultowy

Wszystko git