Słodkie prezenty - Sprawdź

12 róż z przybraniem

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Bukiet kwiatowy składający się z 12 róż uzupełniony zielonymi liśćmi. Do każdej kompozycji dołączany jest darmowy bilet z życzeniami. Bukiet czerwonych 12 róż to bezkonkurencyjny prezent na 12 urodziny lub rocznicę. Pamiętaj, że możesz wybrać inny kolor róż - jak to zrobić informacja poniżej.

Wielkość bukietu z róż
Róże w wersji krótkie około 40cm
Róże w wersji średnie około 50-60cm
Róże w wersji długie około 70-80cm
Róże na karcie produktu mają kolor czerwony. Jeżeli chcesz zmienić kolor na inny, wpisz notatkę w w boksie "Uwagi do zamówienia" w formularzu zamówienia. Dostępne kolory róż to: różowy, ecru, herbaciany. Jeżeli chcesz, aby bukiet z róż ułożony był w koszu - wystarczy, że wybierzesz odpowiedni kosz z zakładki "Dodatki do kwiatów".

Dostawa bukietu odbywa się przez lokalną kwiaciarnię lub DHL.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

05.11.2021, 16:23
Autor: Radosława

Sulejów

Jestem zadowolona ze stosunku ceny do jakosci, wszystko było tak jak chciałam

19.08.2021, 15:54
Autor: Wawrzyniec

Świętochłowice

Nic dodać nic ująć terminowa dostawa

06.08.2021, 16:40
Autor: Bianka

Aleksandrów Łódzki

Zamawiałam już kilka razy i za każdym razem kwiaty dochodzą na czas i są świeże i piękne

31.05.2021, 16:01
Autor: Wiktor

Szprotawa

Super kwiaciarnia!!! Świetny asortyment.

29.03.2021, 13:41
Autor: Emil

Kluczbork

Polecam tą kwiaciarnie