WSPÓLNIE POMAGAMY ERYKOWI

11 róż – Krzyk piękna

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
Opis wersji produktu

Podaruj elegancki bukiet składający się z 11 pięknych, czerwonych róż bogato przyozdobionych ruskusem, który pozwoli subtelnie wyrazić to czego nie potrafią wyrazić słowa. Jeśli nie możesz wręczyć kwiatów osobiście, chętnie zrobimy to w Twoim imieniu. Kwiaty z dostawą to świetny pomysł na zaskoczenie bliskiej osoby i umilenie jej dnia.

Wielkość bukietu z róż
Róże w wersji krótkie około 40cm
Róże w wersji średnie około 50-60cm
Róże w wersji długie około 70-80cm

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy kwiatów*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

03.11.2021, 16:49
Autor:

Mikołajki

Doskonała obsługa i komunikacja

11 róż – Krzyk piękna Kwiaty
16.08.2021, 14:56
Autor:

Milanówek

Floryści tutaj robią przepiękne bukiety, duży wybór bukietów i koszy. Ceny z kolei wysokie, ale obsługa profesjonalna i kwiaty świeże

11 róż – Krzyk piękna Kwiaty
15.07.2021, 16:11
Autor:

Zgierz

Chciałbym bardzo podziękować za profesjonalność

11 róż – Krzyk piękna Kwiaty
25.03.2021, 14:54
Autor:

frampol

Dziękuję bardzo za ułożenie przepięknego bukietu. Ciocia szczęśliwa. Rodzina zachwycona. Kwiaty elegancko wręczone. Polecam wszystkim tę kwiaciarnię.

11 róż – Krzyk piękna Kwiaty
23.03.2021, 12:17
Autor:

Lubon

Polecam z całego serca

11 róż – Krzyk piękna Kwiaty
22.03.2021, 12:20
Autor:

Tarnów

Róże piękne, świeże, bardzo intensywny i głęboki kolor

11 róż – Krzyk piękna Kwiaty