Słodkie prezenty - Sprawdź

Stroiki świąteczne

Podaruj bliskim trochę magii w te Święta Bożego Narodzenia! Przekaż najpiękniejsze życzenia urodzinowe płynące prosto z serca i uszczęśliw bliskich bożonarodzeniową niespodzianką w postaci niezwykłego stroika na naturalnym igliwiu!

1 z 1
Kwiaciarnia Laflora - Stroik świąteczny - Magiczny czas
Zawsze darmowa dostawa!
Stroik świąteczny - Magiczny czas
99,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Stroik świąteczny - Bombowe święta
Zawsze darmowa dostawa!
Stroik świąteczny - Bombowe święta
109,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Stroik świąteczny - Magia świąt
Zawsze darmowa dostawa!
Stroik świąteczny - Magia świąt
119,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Stroik świąteczny - Zapach świąt
Zawsze darmowa dostawa!
Stroik świąteczny - Zapach świąt
119,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Stroik świąteczny - Świąteczny żar
Zawsze darmowa dostawa!
Stroik świąteczny - Świąteczny żar
145,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Stroik Adwentowy
Zawsze darmowa dostawa!
Stroik Adwentowy
145,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Święta Bożego Narodzenia

Czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia to okres, który wszyscy kojarzymy z wieloma tradycjami typowymi dla tego jedynego, wyjątkowego pod każdym względem święta. Czas oczekiwania i przygotowywania się do Świąt rozpoczyna się w czwartą niedzielę poprzedzającą Boże Narodzenie. Okres ten nazywany jest Adwentem i trwa zwyczajowo od 23 do 28 dni. W tym czasie rodziny przygotowują się do ponownego powitania Jezusa Chrystusa. Ulice nabierają świątecznego klimatu – na ulicach pojawiają się różnego rodzaju dekoracje. Postać bałwanka, renifera, Św. Mikołaja czy aniołka to jedne z tych najczęściej pojawiających się elementów zdobiących budynki. Drogi pięknie rozświetlają na świąteczne lampki, które zauważyć możemy także jako dekoracje domów czy choinek w ogródkach. W miastach i mniejszych miejscowościach organizowane są kiermasze i jarmarki, na których sprzedawane są różnego rodzaju drobiazgi. Dodatkowo można tam zasmakować grzanego wina i oscypka z żurawiną. W powietrzu czuć wiele wspaniałych typowo świątecznych zapachów: korzennych, z nutą cynamonu czy goździków, piernikowych. Właśnie te wszystkie elementy tworzą magię nadchodzących świąt.

Stroiki świąteczne i kwiaty bożonarodzeniowe

Po rozpoczęciu się Adwentu nadchodzi ten piękny czas, kiedy każdy dom zaczyna pięknie mienić się świątecznymi dekoracjami. W domach pojawiają się coraz to nowe bożonarodzeniowe elementy. 
Jednymi z najpiękniejszych zimowych ozdób są stroiki. Wykonywane najczęściej na naturalnym igliwiu bądź podstawce, ozdobione laskami cynamonu, bombkami, szyszkami, gwiazdkami anyżu, suszonymi owocami i wieloma innymi elementami. Często występujące z ozdobną świecą będą pięknie rozświetlać wigilijny stół. W ofercie jest także wiele stroików, które posiadają aż 4 świece niekiedy o różnej wysokości – nie bez powodu. Są to stroiki adwentowe, w których co niedzielę zapalana jest kolejna świeca. 
Często spotykanymi kompozycjami będą także te, z użyciem żywych gwiazd betlejemskich. Umieszczone w koszu pięknie będą komponować się same w sobie. Mogą zostać przyozdobione bombkami i innymi elementami podobnie jak stroiki świąteczne. Gwiazda betlejemska to niezbędny element każdego domu w okresie świątecznym

Stroiki i dekoracje z dostawą

Każdy z Nas w Święta chciałby obdarować bliskich wyjątkowym prezentem świątecznym. Nie zawsze jednak mamy możliwość, by móc dokonać tego osobiście z przyczyn od Nas niezależnych. Nasza kwiaciarnia staje naprzeciw oczekiwaniom i oferuje doręczenie kompozycji, stroików i bukietów świątecznych pod wskazany adres do Waszych najbliższych. Przekaż najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe bliskim waszym sercu osobom i spraw, by te święta nabrały trochę magii. Skorzystaj z usług naszej kwiaciarni internetowej i uszczęśliw bliskich w okresie świątecznym.