Różowe róże

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Zamów doskonały w swojej prostocie bukiet różowych róż! Jeśli chcesz złożyć życzenia, podziękować lub pogratulować to ten bukiet jest świetnym wyborem. Do bukietu kwiatów dołączony jest bilecik, gdzie możesz zamieścić własną wiadomość.

Wielkość bukietu z róż
Róże w wersji krótkie około 40cm
Róże w wersji średnie około 50-60cm
Róże w wersji długie około 70-80cm

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy kwiatów*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

08.11.2021, 14:21
Autor:

Stopnica

Zamówione bukiety już o 10 dostarczone tak jak chciałem

Różowe róże Kwiaty
03.08.2021, 16:18
Autor:

Konstantynów Łódzki

Mega polecam tą kwiaciarnię, kwiaty były na czas i kurier był bardzo miły, za co daję duży plus.

Różowe róże Kwiaty
29.07.2021, 12:30
Autor:

Okonek

Kwiaty stoją bardzo długo, ładnie wyglądają. Ceny mocno konkurencyjne w stosunku do innych kwiaciarni.

Różowe róże Kwiaty
15.07.2021, 16:24
Autor:

Korsze

Sprawna obsługa, śliczne kwiaty - polecam z całego serca

Różowe róże Kwiaty
25.03.2021, 17:10
Autor:

wronki

korzystam z uslug kwiaciarni już kilka lat i jeszcze nigdy się nie zawiodlam

Różowe róże Kwiaty
25.03.2021, 15:04
Autor:

Laskarzew

Babcia szczesliwa z kwiatow. Pozdrawiam

Różowe róże Kwiaty