Róże urodzinowe

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Podaruj róże na urodziny i zaskocz bliską osobę! Bukiet 20 róż w wyjątkowym kolorze to idealny pomysł na upominek na urodziny. Treść życzeń możesz zamieścić na bileciku dołączonym do kwiatów.

Wielkość bukietu z róż
Róże w wersji krótkie około 40cm
Róże w wersji średnie około 50-60cm
Róże w wersji długie około 70-80cm

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy kwiatów*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

03.11.2021, 17:03
Autor:

Przemyśl

Zależało mi na trochę innym odcieniu różu, ale koniec końców jestem zadowolona

Róże urodzinowe Kwiaty
18.08.2021, 17:58
Autor:

Poznań

Róże sprawiajace radosc przez wiele dni, solidna firma polecam

Róże urodzinowe Kwiaty
15.07.2021, 16:24
Autor:

Okonek

Bukiet wyglądał nieco inaczej niż na zdjęciu, ale był bardzo ładny.

Róże urodzinowe Kwiaty
07.07.2021, 15:57
Autor:

Olsztyna

dziękuje za realizację zamówienia, pozdrawiam

Róże urodzinowe Kwiaty
25.03.2021, 17:11
Autor:

Skoczów

wspolpraca z ta kwiaciarnia to przejemnosc a kwiaty sa zawsze piękne i świeże

Róże urodzinowe Kwiaty
25.03.2021, 15:10
Autor:

Łęczna

Super kwiaty :)

Róże urodzinowe Kwiaty