Słodkie prezenty - Sprawdź

Róże dla Ukochanej

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Wybierz bukiet najczęściej wysyłany w prezencie dla ukochanej. Niezwykłe piękno czerwonych róż zachwyci obdarowaną osobę. Do bukietu dołącz bilecik z miłosnym wyznaniem.

Wielkość bukietu
Mały składa się z  17-22 róż
Średni składa się z 27-32 róż
Duży składa się z 37-42 róż
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Dostawa bukietu odbywa się przez lokalną kwiaciarnię lub DHL.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

16.01.2022, 18:52
Autor: Anna R.

Rusków

Zamawiałam duży bukiet na 40 rocznicę ślubu. Kwiaty zrobiły furorę. Ciocia z wujkiem stwierdziła, że to najlepszy prezent jaki dostała w tym wyjątkowym dniu, niestety osobiście nie mogliśmy być. Podobno były przepiękne. Niedługo się przekonamy

03.11.2021, 17:04
Autor: Sylwestra

Chełmno

Wszystko poszło zgodnie z ustaleniami, minimalistyczny bukiet z klasą.

28.07.2021, 12:44
Autor: oleksii

reszel

dziekuje za pikne kwiaty dla mojej dziewczyny

13.07.2021, 15:44
Autor: Henio

Ostrzeszów

Polecam, dostawa i świeżość kwiatów na wysokim poziomie

07.07.2021, 15:54
Autor: Marianna

Chłmek

Ekstra ;-)

25.03.2021, 17:21
Autor: Patkaaa

Stalowa Wola

zamówilam bukiet bajeczny na urodziny mojej przyjaciółki a to co przyjechało przeszło moje najśmielsze oczekiwania…. Kwiaty były jeszcze piękniejsze niż na zdjęciu, a stały ponad tydzień. Dziękuje za tak rzetelną obsługę i pięknie wykonaną niespodziankę!

25.03.2021, 15:18
Autor: Leon

Czarna woda

Profesjonalne podejście do klienta i do zamówienia, z czystym sumieniem polecam tę kwiaciarnię.