Słodkie prezenty - Sprawdź

Prezent dla męża

Można przytoczyć wiele przykładów okazji, by sprawić swojemu małżonkowi niezapomniany upominek. Najbardziej liczy się pamięć, ale pomysł na dobry prezent dla męża jest również wiele wart. Z jednej strony znasz go najlepiej na świecie, ale z drugiej wciąż pada pytanie: co na prezent dla męża wybrać tym razem?
W naszej ofercie znajdziesz coś wyjątkowego: kosz prezentowy dla męża ze spersonalizowaną zawartością. W naszym katalogu znajdziesz mnóstwo inspirujących pomysłów na to co włożyć do imponującego zestawu. Zaskocz swojego małżonka wyjątkowym prezentem! Niezależnie od okazji z naszą pomocą zdążysz na czas z pięknym dowodem uczucia i pamięci o mężczyźnie twojego życia.

1 z 1
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw słodyczy Merci
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw słodyczy Merci
166,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Wedel
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Wedel
181,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw pierniki z kawą Davidoff
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw pierniki z kawą Davidoff
188,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Tiki Taki i wódka Bocian
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Tiki Taki i wódka Bocian
196,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Rafaello i czarny Bocian
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Rafaello i czarny Bocian
200,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Baryłki z herbatą
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Baryłki z herbatą
203,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Toblerone z wódką
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Toblerone z wódką
205,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw pierniki z Jameson
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw pierniki z Jameson
211,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Merci z wódką Ogiński
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Merci z wódką Ogiński
213,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Kasztanki i Jagermeister
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Kasztanki i Jagermeister
223,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Mon Cheri z wódką
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Mon Cheri z wódką
226,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw gorzki z wódką
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw gorzki z wódką
262,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Toffifee z whisky
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Toffifee z whisky
268,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Jagermeister
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Jagermeister
269,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw dwa Michałki
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw dwa Michałki
275,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Oreo z whisky Jameson
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Oreo z whisky Jameson
276,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw dwa Bociany
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw dwa Bociany
277,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Wedel z whisky
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Wedel z whisky
281,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw gorzki z whisky
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw gorzki z whisky
282,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Lindt z wódką Ogiński
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Lindt z wódką Ogiński
287,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Jack Daniels i pierniki
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Jack Daniels i pierniki
313,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Lindt z herbatą
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Lindt z herbatą
341,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Lindt
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Lindt
345,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw złoty Baczewski
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw złoty Baczewski
362,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Lindt z szampanem Moet
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Lindt z szampanem Moet
575,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Prezent dla męża na święta

Jak może wyglądać niebanalny kosz prezentowy dla męża pod choinkę? Gdy wszyscy dookoła głowią się nad wyborem świątecznych upominków, Ty możesz w kilka minut zamówić ciekawy prezent dla męża na gwiazdkę. Idealny prezent powinien wyglądać imponująco i przykuć uwagę obdarowanej osoby. Jeśli chodzi o wybór prezentu dla mężczyzny, który zazwyczaj utrzymuje że niczego już mu nie potrzeba, możesz zdecydować się na podarunek o bogatej zawartości z dedykacją dla ukochanego. Oprócz męskiej klasyki w postaci perfum, markowego alkoholu czy praktycznych gadżetów , sprawdzi się dobra kawa na prezent. Koniecznie sprawdź, jak zadziałają spersonalizowane życzenia w niebanalnej formie.

Święta za pasem. Czy masz już pomysł na oryginalny prezent dla męża pod choinkę?

Twój pomysł na prezent dla męża pod choinkę w tym roku może być strzałem w dziesiątkę. Świetnym wyborem, jeśli idzie o prezenty na gwiazdkę dla męża, będzie dodanie kosza prezentowego do innej propozycji, np. wyczekiwanego narzędzia czy gadżetu motoryzacyjnego. Kolejny pomysł na prezent dla męża na Mikołaja to m.in. coś, co przyda się mu na długie lata. Jeździ na motocyklu? Spraw mężowi odpowiedni prezent - nową kurtkę czy fantastyczny kask. Praktyczne prezenty pod choinkę zawsze są na czasie, jednak koniecznie zobacz, jak zadziała dodany do głównego zakupu zestaw upominków w ozdobnym opakowaniu. Jeśli akurat nie masz pomysłu, jaki wybrać prezent dla męża, aby Twojemu ukochanemu zrobiło się naprawdę miło, kosz upominkowy z ciekawym gadżetem na Boże Narodzenie, powinien zadziałać!

Prezent na rocznicę ślubu dla męża

Pamiętaj, że ciekawy prezent na rocznicę powinien zaskakiwać, a jednocześnie cieszyć niezwykłą zawartością. Dobrze, gdy będzie uwzględniać Jego pasje, ale jednocześnie trzeba, by sprawił, że mężczyzna twojego życia poczuje się naprawdę wyjątkowo. Pięknie opakowany zestaw z bogactwem markowych dodatków i okazjonalną dedykacją dla Was dwojga to idealny prezent dla męża na zarówno na 1, jak i 10 czy 20 rocznicę ślubu. Gd szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego, postaw na oryginalny prezent na rocznicę ślubu dla męża. Dobry nastrój Twojego mężczyzny wymaga pomysłu extra - zresztą romantyczny prezent dla męża będzie tak naprawdę czymś dla Was dwojga. Wybierz voucher na bliższą lub dalszą wycieczkę, nowe rowery czy bilety na tor wyścigowy. Niesamowita okazja wymaga tego, by pomysł na prezent na rocznicę ślubu dla męża był niezwykły.

Jak znaleźć idealny prezent rocznicowy? W pierwszej kolejności kieruj się tym, co go pasjonuje!

Twój ukochany mąż na pewno również szykuje jakąś niespodziankę! Dlatego powinnaś znaleźć i kupić mężowi wyjątkowy upominek ze spersonalizowaną zawartością, który będzie zawierać również kreatywny prezent dla Was dwojga. Jeśli wiesz, że Twój ukochany również szykuje mega niespodziankę i zastanawiasz się nad wyborem propozycji tylko dla Niego, spróbuj trafić w jego gust i zainteresowania. Im bardziej zaawansowana rocznica ślubu, tym lepiej znasz Twojego męża i wiesz, co będzie zgodne z jego zainteresowaniami. Wybierając prezent dla męża na 25, 30 czy 40 rocznicę ślubu, znajdź w naszej ofercie kosz upominkowy z dobrym alkoholem (np. wódka czy whisky na prezent) na spełnienie rocznicowego toastu. Dodaj do niego personalizowany gadżet i pomyśl o czymś jeszcze, co pozwoli spełnić jego marzenia lub znaleźć mu nową pasję.

Prezenty na urodziny dla męża

Kosze prezentowe Sodo są również dobrym pomysłem na prezent urodzinowy dla męża. Co roku stajesz przed dylematem, co wybrać w charakterze podarunku dla najważniejszych osób. Urodziny czy imieniny to doskonała okazja, by wrazić swoje uczucia wobec drugiej połówki. Zwłaszcza gdy okazją jest okrągła rocznica, a prezent na 30 lub 40 urodzin dla męża ma wyrazić, jak ważną osobą jest w Twoim życiu. W zależności od rangi rocznicy i budżetu możesz wybrać personalizowane gadżety lub włożyć do pięknie opakowanego pudełka coś bardziej okazałego, np. męską biżuterię, perfumy czy nowy smartfon. Niebanalny pomysł na prezent na 40 czy 50 dla męża to może być również spełnienie jego marzeń. Większość mężczyzn nie grzesz wylewnością, a Twój ukochany Od dawna mówi Ci, że chciałby zobaczyć norweskie fiordy lub greckie wyspy?

Kosze prezentowe - doskonały pomysł na prezent dla męża na urodziny

Idealnym pomysłem na prezent dla męża na urodziny będzie pięknie oprawiony zestaw złożony z doskonałej kawy, markowej whisky, doskonałych pralin i życzeniami z voucherem na wycieczkę. Kosz podarunkowy to również dobry pomysł last minute, gdy w zabieganiu o urodzinach małżonka przypomnisz sobie na krótko przed upływem deadline'u. Na urodziny wybrać raczej romantyczny prezent dla męża czy praktyczny upominek? Dla najważniejszych osób w życiu łatwiej przygotować oryginalne prezent z okazji urodzin. To przecież Ty znasz go najlepiej i wiesz, czy kupić mężowi nowy zestaw przypon do wędkowania, akcesoria do samochodu, płyty winylowe, czy brakujące detale do gromadzonej przez niego kolekcji. Natomiast zawsze świetnym pomysłem będzie niezwykła forma - wzruszający prezent dla męża na urodziny, zwłaszcza w kolejną okrągłą rocznicę.

Pomysły na prezent dla męża

Co jakiś czas przychodzi okazja, by kupić mężowi romantyczny lub praktyczny prezent. Podarunek na urodziny, upominek na święta czy walentynkowy prezent dla męża to świetny pomysł na wyrażenie uczuć, którymi obdarzasz swoją drugą połowę. Większość mężczyzn uważa, że niczego im nie potrzeba, jednak tak naprawdę w każdym domu facet cieszy się jak dziecko z podarunku otrzymanego na walentynki czy mikołajki. Praktyczny prezent dla męża na urodziny zazwyczaj się sprawdza. Jednak jeśli szukasz pomysłu na doskonały upominek, wybierz kosz prezentowy dla męża z alkoholem. Można go podarować jako coś, co wzbogaci prezenty praktyczne.

Kosz upominkowy - świetny pomysł na prezent dla męża na każdą okoliczność

Rewelacyjny prezent na walentynki czy mikołajki dla męża powinien też wyglądać nieco inaczej niż prezent dla kolegi. Może zdecydujesz się na coś osobistego - zdjęcie lub gadżety z dedykacją? Oryginalne prezenty dostępne w naszym katalogu to doskonały pomysł na prezent na urodziny lub imieniny dla męża. Przede wszystkim to duży wybór propozycji alkoholi, które można dopasować do jego upodobań. Zastanawiasz się nad tym, jaki prezent dla męża będzie najbardziej trafiony? Jeśli Twój małżonek lubi dobrą whisky, preferuje piwo kraftowe, jest zaprzysięgłym miłośnikiem wina - każdy z tych trunków znajdziesz na naszych stronach. Elegancki, oryginalny prezent dla męża na walentynki czy mikołajki masz na wyciągnięcie ręki! Zamów specjalny podarunek w postaci kosza upominkowego i spraw swoim prezentem wielką niespodziankę swojemu ukochanemu!

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla męża na urodziny lub rocznicę ślubu? W LaFlora znajdziesz mnóstwo inspiracji!

Prezent dla przyjaciela powinien być podarowany od serca. Wyjątkowy prezent - kosz podarunkowy Sodo to fantastyczna opcja dla Twojego męża na każdą okazję. Jeśli szukasz pomysłu na ostatnią chwilę, trafiłaś doskonale. Wybierz dla swojego męża prezent z charakterem i fantazją, dopasowany do jego upodobań. Dostarczymy go pod wskazany adres nawet w 24 godziny!