Kosze prezentowe - Zobacz

Różany szlak

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Bukiet z róż to ponadczasowy pomysł na prezent. Nie zwlekaj i podaruj nie tylko kwiaty, ale i mnóstwo radości. Delikatny i romantyczny bukiet, do którego przygotowania posłużyły dwa kolory róż, gipsówka oraz zielone dodatki to wspaniały kwiatowy podarunek dla ukochanej.

Wielkość bukietu z róż
Róże w wersji krótkie około 40cm
Róże w wersji średnie około 50-60cm
Róże w wersji długie około 70-80cm

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy kwiatów*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

08.11.2021, 13:21
Autor:

Stronie Śląskie

Przepiekne kompozycje

Różany szlak Kwiaty
28.10.2021, 11:35
Autor:

Sochaczew

Polecam na 100%

Różany szlak Kwiaty
29.07.2021, 12:41
Autor:

Sopot

Dzięki z całego serca za szybką realizację zamówienia!

Różany szlak Kwiaty
15.07.2021, 16:16
Autor:

Glinojeck

Kwiaty cudowne, profesjonalna obsługa

Różany szlak Kwiaty
07.07.2021, 16:45
Autor:

swiatniki gorne

ładny bukiet, pozdrawiam

Różany szlak Kwiaty
23.03.2021, 12:14
Autor:

sępopol

ładny bukiet doręczony na czas polecam

Różany szlak Kwiaty
18.03.2021, 10:35
Autor:

Krzysiek

ładny bukiet, róże świeże i pachnące

Różany szlak Kwiaty