Kosze prezentowe - Zobacz

Obok ciebie

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Piękny i świeży bukiet z róż w dwóch kolorach to idealna propozycja na umilenie dnia ukochanej osoby! Zamów bukiet z jasnych i czerwonych róż i przekaż swoje uczucia.

Wielkość bukietu z róż
Róże w wersji krótkie około 40cm
Róże w wersji średnie około 50-60cm
Róże w wersji długie około 70-80cm

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy kwiatów*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

03.11.2021, 16:48
Autor:

Wyszogród

Najlepsza obsługa na czas róże dojechały piękne

Obok ciebie Kwiaty
07.10.2021, 17:47
Autor:

Muszyna

Róże długo się trzymają, będę polecać

Obok ciebie Kwiaty
15.07.2021, 17:58
Autor:

Górowo Iławeckie

Róże sa piękne, a babcie naprawde szcześliwe :0

Obok ciebie Kwiaty
07.07.2021, 16:11
Autor:

Złotów

Kolejny raz bez żadnych problemów!

Obok ciebie Kwiaty
23.03.2021, 12:16
Autor:

Tomaszów Lub

Super kwiaciarnia. Bezproblemowy kontakt i przede wszystkim piękne i świeże kwiaty!

Obok ciebie Kwiaty
22.03.2021, 15:49
Autor:

sepopol

kwiaty jak zawsze piekne polecam

Obok ciebie Kwiaty
18.03.2021, 15:04
Autor:

Kędzierzyn Koźle

Niespodzianka super, kwiaty super, firma super. Dzięki!

Obok ciebie Kwiaty